Wedstrijdkalender seizoen 2017-2018
• note als i het teken voor de wedstrijd staat is de wedstrijdinfo beschikbaar.
• Alle data en tijden zijn onder voorbehoud
• Deelname aan de wedstrijden is in overleg met de leiding (inschrijvingen moeten aan het begin van het seizoen worden gedaan)

• laatst bijgewerkt op 11-10-17
 
TD 17-12-2016 1e VW div.1-2-3 en N1-N2-N3-N4
Amersfoort A; Myrthe B, Jara, Myrthe T, Mayte, Mirre, Sophia, Elise, Jet,
TH 18-12-2016 1e voorwedstrijd NTS-hoog
Beverwijk Bart, Jip
TD 14-01-2017 2e voorwedstrijd regio div 1-3
Amersfoort A; Myrthe B, Jara, Myrthe T, Mayte, Mirre, Sophia, Luna, Beau
TH 15-01-2017 2e voorwedstrijd NTS-hoog
Beverwijk Bart, Jip
TD 21-01-2017 1e voorwedstrijd D2-D3
Kesteren B; Laura M, Frederique, Jewel, Lieke, Ilana

TD 28-01-2017 3e voorwedstrijd regio div 1-3
Amsterdam Jet, Elise, Luna, Beau
TD 04-02-2017 2e voorwedstrijd verplicht Instap N2, Pupil 1 N3, Pupil2 N3, D1
Culemborg A; Myrthe B, Jara, Myrthe T, Mayte, Hannah, Naomi, Ilvy, Mirre, Amber, Igoné, Indy-Madé, Josephine
TD 11-02-2017 2e voorwedstrijd rayon keuze oefenstof div 3-6
Culemborg A; Elise, Jet, Anne, Cheyenne, Beau, Luna
TH 11-02-2017 1/8 Finale
Duiven Bart, Jip
TD 12-02-2017 1/4 Finale
Zierikzee Sophia
TH 18-02-2017 Voorjaarstoernooi
Wijk bij Duurstede Bouwke, Renzo, Koen, Christian, Tijn, Joep, Jip
TD 18-02-2017 2e Wedstrijd STARTCOMPETITIE
Ochten A; Jara, Myrthe B, Myrthe T, Mayte, Naomi, Ilvy, Hannah B; Lenthel, Maxime, Laura G, Mirthe, Melissa, Yfke, June, Laura M, Frederique, Jewel, Ilana, Lieke
TH 18-03-2017 RMN 1e voorwedstrijd NTS-laag
Soest (LET OP aangepast schema)
Denniz, Bouke, Renzo, Koen, Tijn, Christian
TD 18-03-17 2e voorwedstrijd D2-D3
Ochten B; Laura M, Frederique, Jewel, Lieke, Ilana
TD 25-03-2017 Districtskampioenschap N2-4 en div.2-3
Amsterdam
Sophia, Elise
TH 01-04-2017 RMN 2e voorwedstrijd NTS-laag
Wijk bij Duurstede
Denniz, Bouke, Renzo, Tijn, Christian
TH 08-04-2017 1/4 FINALE KNGU 3e div
Leusden
Bart
TD 09-04-2017 1/2 FINALE KNGU 3e div
Winterswijk
Elise
TH 13-5-2017 DMW FINALE NTS-laag
UTRECHT Renzo, Bouke, Tijn, Christian
TD 11-11-2017 1e Wedstrijd STARTCOMPETITIE
Tiel Jara, Ise, Lenthel, Laura, Jewel, Yfke, Isa S, Tyra, Maudie, Isa B, Veerle, Nynke, Shannan, Fenne, Nynke, Meike, Merel, Myrthe, Melissa, Mirthe, Maxime. Ingeborg.
TD 25-11-2017 1e voorwedstrijd Pré-instap D2, N3, N4
Culemborg Maxime, Melissa, Mirthe G, Myrthe B, Myrthe T, Mirre, Veerle, Maudie, Tyra, Isa S, Shannan, Nynke.
TD 09-12-17 1e voorwedstrijd D1 (Preinstap, instap, pupil 1, pupil 2, jeugd 1), jeugd 1 D2, Div 3  en Div 4
Culemborg Ise, Lenthel, Elise, Jara, Mayte, Ilvy, Naomi, Indy-Madé, Josephine, Cheyenne, Carmen
Alle wedstr. PDF versie 11-10-17
Wedst sys. TD PDF

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
KOM NIET TE VROEG DE ZAAL IS NIET
EERDER OPEN DAN DE AANGEGEVEN TIJD
Dat
.
11-11-17
START-competitie W1
 
wie
aanw.
zijn
W-up
einde
W1
Isa S, Tyra,
Maudie, Veerle,
Nynke, Shannan,
Melissa, Mirthe,
Maxime.
7.45
8.00
10.45
W2
Ise, Lenthel, Yfke,
Isa B,
10.15
10.30
13.30
W3
Jara, Fenne,
Nynke, Meike,
Merel, Myrthe,
Ingeborg.
Laura, Jewel,
13.30
13.45
16.45
W4
       
Lok.
Hellaszaal
Hilversumstraat 2
Tiel

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
25-11-16
Rayon Turnado 1e voorwedstrijd Pré-instap
D2, N3, N4
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde/
prijsuitr
.
W1
Veerle, Maudie,
Tyra, Isa S,
Shannan, Nynke.
8.00
8.15
10.35
W2
Myrthe T, Mirre,
9.55
10.25
12.40
W3
Maxime, Melissa,
Mirthe G, Myrthe
B
12.00
12.30
15.50
W4
       
Lok.
Sporthal Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN Culemborg

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
9-12-2017
Rayon Turnado 1e voorwedstrijd D1 (Preinstap,
instap, pupil 1, pupil 2, jeugd 1), jeugd 1 D2,
Div 3  en Div 4
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Ise, Lenthel,
Carmen
7.45
8.00
9.50
W2
Elise, Mayte,
Ilvy, Naomi
9.10
9.40
12.10
W3
Cheyenne
11.30
12.00
15.10
W4
Jara, Indy-
Madé,
Josephine
14.30
15.00
18.00
Lok.
Sporthal Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN Culemborg

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat
17-12-2016
Regio Midden Nederland 1e voorwedstrijd
regio div 1-3
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Myrthe B, Jara
8.15
8.30
11.00
W2
Myrthe T, Mayte,
Mirre
10.20
10.50
13.40
W3
       
W4
Jet, Elise
14.30
15.00
18.25
Lok.
Turn-Inn
Schiermonnikooghof
Amersfoort

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat
.
18-12-2016
Regio Midden Nederland 1e WV NTS-hoog
 
wie
aanw
. zijn
w-up
einde
W1
       
W2
       
W3
Bart, Jip
12.30
13.00
15.20
W4
       
Lok.
Sporthal Beverwijk
van Loenenlaan 1
1945 TB Beverwijk

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat
.
14-1-2017
Regio Midden Nederland 2e voorwedstrijd
regio div 1-3
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Myrthe B, Jara,
Sophia
8.15
8.30
11.00
W2
Mayte, Myrthe T,
Mirre
10.20
10.50
13.40
W3
       
W4
of
W5
Beau, Luna
14.30

17.30
15.00

18.00
18.15

20.45
Lok.
Turn-Inn
Schiermonnikooghof
Amersfoort

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
15-1-2017
Regio Midden Nederland 2e WV NTS-hoog
 
wie
aanw.
zijn
W-up
einde
W1
       
W2
       
W3
       
W4
 
15.30
16.00
18.40
Lok.
Sporthal Beverwijk
van Loenenlaan 1
1945 TB Beverwijk

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
21-01-2017
Rayon Turnado 1e voorwedstrijd D2-D3
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Ilana, Lieke
8.45
9.00
12.25
W2
Frederique, Jewel,
Laura
11.45
12.15
15.10
W3
       
W4
       
Lok.
Sporthal de Leede
Kasteelstraat 4
Kesteren

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat
.
28-1-2017
Regio MN 3e VW div. 1-3
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Jet
8.15
8.30
11.40
W2
Luna, Beau, Elise
11.00
11.30
14.10
W3
       
W4
       
Lok.
SportXperience
Sloterweg 1043n
Amsterdam

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
4-2-2017
Rayon Turnado 2e voorwedstrijd verplicht
Instap N2, Pupil 1 N3, Pupil2 N3, D1
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Jara, Myrthe B,
Mayte, Myrthe T
8.45
9.00
11.40
W2
Mirre
11.00
11.30
14.15
W3
Hannah, Ilvy,
Naomi, Amber,
Igoné, Indy,
Josephine
13.35
14.05
16.35
W4
       
Lok.
Sporthal Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN Culemborg

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat
.
11-2-2016
Rayon Turnado 2e voorwedstrijd rayon
keuze oefenstof div 3-6
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Jet
7.45
8.00
10.40
W2
Elise
10.00
10.30
13.10
W3
       
W4
Beau, Luna, Anne,
Cheyenne
15.40
16.10
18.55
Lok.
Sporthal Parijsch
Eendenkooi 3
4105TN Culemborg

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
11-2-2017
TH KNGU 1/8 Finale
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
       
W3
       
W4
       
W5
Bart, Jip
17.55
18.25
20.30
Lok.
Triominos
Eltensestraat 4
Duiven

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
12-2-17
1/4 Finale TD
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
       
W3
Sophia
12.20
12.50
14.40
W4
       
Lok.
Laco Sportcentrum
Blokweg 27A
Zierikzee

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
18-2-17
TH Levitas voorjaarstoernooi
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Bouke, Renzo
8.30
8.45
11.30
W2
Koen
11.45
12.00
14.45
W3
Tijn, Christian, Joep,
Jip, Bart
14.15
14.45
17.45
W4
       
Lok.
Levitas turnhal
Lekdijk Oost 16
Wijk bij Duurstede

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
18-2-2017
START-competitie W2
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Lenthel
8.00
8.10
10.15
W2
Myrthe B, Jara,
Jewel, Laura M,
Frederique
9.45
10.00
13.15
W3
Naomi, Ilvy, Hannah,
Myrthe T, Mayte,
Ilana, Lieke, Maxime,
Laura G, Myrthe G.
Melissa, June, Yfke
12.45
13.00
15.30
W4
       
Lok.
Sporthal De Linie
Liniestraat 2a
4051 BP Ochten

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
18-3-17
1e voorwedstrijd NTS-laag
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
Denniz
10.05
10.35
13.10
W3
Renzo, Bouke
12.25
12.55
15.15
W4
Koen
14.30
15.00
17.20
W5
Christian, Tijn
16.35
17.05
19.55
Lok.
Sportzaal Smitsweg
Smitsweg 44
Soest

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
18-3-17
Rayon Turnado 2e voorwedstrijd D2-D3
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
Ilana, Lieke
10.00
10.30
13.00
W3
Frederique, Juwel,
Laura M
12.30
13.00
16.10
W4
       
Lok.
Sporthal De Linie
Liniestraat 2a
4051 BP Ochten

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
25-3-17
DMW Districtskampioenschap N2-4 en
div.2-3
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
Sophia
11.15
11.45
14.15
W3
       
W4
Elise
16.45
17.15
19.45
Lok.
SportXperience
Sloterweg 1043n
Amsterdam
TD 13-05-2017 NK 3e divisie
Almelo Elise
TH 14-05-2017 TOESTELFINALE 3e div.
Alemelo Elise
TH 20-05-2017 NK 4e divisie
Amsterdam Renzo, Christian
TD 03-06-2017 DMW Districts kampioenschap 3e div.
Amsterdam Luna
TD 03-06-2017 RMN B-Finale D2.
Amersfoort Ilana
TD 24-06-2017 Clubkampioenschappen Recreatie afdeling
Geldermalsen Alle recreatie leden
TD 25-06-2017 Clubkampioenschappen Wedstrijd afdeling
Culemborg Alle wedstrijd- en Jong talent leden
TD 03-06-2017 DMW Districts kampioenschap 3e div.
Amsterdam Luna

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
1-4-17
RMN 2e VW NTS-laag
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Denniz
8.15
8.30
11.10
W2
Bouke, Renzo
10.25
10.55
13,35
W3
       
W4
Tijn, Christian
15.25
15.55
18.45
Lok.
Sporthal Mariénhoeve
Lekdijk Oost 16
Wijk bij Duurstede

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
8-4-17
1/4 Finale KNGU 3e div.
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
       
W3
       
W4
       
W5
Bart
18.10
18.40
20.30
Lok.
Sport- en activiteitencentrum De Korf
De Smidse 1
Leusden

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
9-4-17
1/2 finale KNGU 3e div.
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
Elise
10.10
10.40
12.40
W3
       
W4
       
W5
       
Lok.
Sport- en turnhal Winterswijk
Parallelweg 9
Winterswijk

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
13-5-17
Finale NTS-laag
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
Renzo, Bouke
8.45
9.00
11.15
W2
       
W3
       
W4
Tijn, Christian
14.05
14.35
17.25
Lok.
Sporthal Galgenwaard
Herculesplein 343
Utrecht

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
13-5-2017
KNGU NK 3e divisie
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
Elise
12.00
12.30
16.00
W3
       
W4
       
Lok.
Almelo IISPA
Stadionlaan 60
Almelo

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
14-5-2016
KNGU Toestelfinale 3e divisie
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
Elise.
start toestelfinales 12.45 uur, richttijd
toestelfinale VLOER 13.50 uur.
aanwezig zijn in overleg met de leiding.
W1
       
W2
       
W3
       
W4
       
Lok.
Almelo IISPA
Stadionlaan 60
Almelo

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
20-5-2017
Finale KNGU NK 4e divisie
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
Renzo
11.15
11.45
14.15
W3
Christian
14.00
14.30
16.55
W4
       
Lok.
Topsportcentrum OokmeerK
Dokter Meurerlaan 7
Amsterdam

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
3-6-2017
Kampioenschap DMW 3e Div.
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
       
W3
       
W4
Luna
15.20
15.50
18.30
Lok.
SportXperience
Sloterweg 1043N,
1066 CC Amsterdam

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
3-6-2017
B-Finale RMN D2.
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
       
W3
Ilana
12.40
13.10
16.00
W4
       
Lok.
Hal Turn Inn
Schiermonnikooghof 21,
3826 DK Amersfoort

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
3-6-2017
Kampioenschap DMW 3e Div.
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
       
W3
       
W4
Luna
15.20
15.50
18.30
Lok.
SportXperience
Sloterweg 1043N,
1066 CC Amsterdam

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
3-6-2017
Kampioenschap DMW 3e Div.
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
       
W3
       
W4
Luna
15.20
15.50
18.30
Lok.
SportXperience
Sloterweg 1043N,
1066 CC Amsterdam

WEDSTRIJD INFORMATIE
ALLE DATA, LOCATIES EN TIJDEN ZIJN ONDER
VOORBEHOUD
Opm: deelname in overleg met de leiding
De tijd aanwezig zijn is incl. het half uur voor
aanvang
Dat.
3-6-2017
Kampioenschap DMW 3e Div.
 
wie
aanw.
zijn
w-up
einde
W1
       
W2
       
W3
       
W4
Luna
15.20
15.50
18.30
Lok.
SportXperience
Sloterweg 1043N,
1066 CC Amsterdam